- Advertisement -

TAG

pilote

Historia motivuese/ Nga një fshat i Elbasanit tani në qiejt e Dubait, njihuni me piloten shqiptare që bëri ëndrrën realitet

Nga ZHAKLIN LEKATARI Në një vend të vogël si Shqipëria, habitesh kur dëgjon për vajza dhe gra të cilat korrin suksese në fusha të cilat...

Latest news

- Advertisement -