- Advertisement -

TAG

Pistolete

Arrestohen dy shqiptarë në Janinë/ U kapën me 6 kg kanabis, pistoletë dhe 2 mijë euro

Në Janinë dy shqiptarë, 30 dhe 28 vjeç, janë kapur me 6 kg marijuanë, një pistoletë dhe 2 mijë euro. Forcat e policisë greke i...

Latest news

- Advertisement -