- Advertisement -

TAG

Pogradec

Shpërthim gjatë natës në një banesë/ Ja si duket gjendja

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur gjatë natës në një banesë në Pogradec. Policia lokale sqaron se shpërthimi ka ndodhur rreth orës 03:30 në...

Po transportonte 5 emigrantë të paligjshëm kundrejt pagesës prej 500 eurove, arrestohet 30-vjeçari

Policia e Korçës  ka arrestuar  një 30 vjeçar në Pogradec duke transportuar 5 emigrantë të paligjshëm. Shtetasi me iniciale K.L, ju kishte premtuar kalimin...

Arrestohen dy punonjës dhe kryetari i shoqatës së peshkimit, të përfshirë në aktivitetin e peshkimit të paligjshëm

Policia e Pogradecit ka arrestuar tre persona si të përfshirë në aktivitetin e peshkimit të paligjshëm të koranit në qytetin e Pogradecit. Në pranga kanë...

Aksidentoi për vdekje këmbësorin dhe u largua, arrestohet 22 vjeçari

  Policia e Pogradecit ka vënë në pranga një 22 vjeçari i cili pasi aksidentoi këmbesorin u largua nga vendi i ngjarjes. Ngjarja ka ndodhur në...

Grabitet një sasi lekësh dhe malli në një dyqan/Grabitësi thyen derën e dyqanit për të hyrë brenda

Një person dyshohet se ka grabitur një dyqan orët e para të mëngjesit të sotëm në Pogradec, ku ka vjedhur një sasi lekësh dhe...

Arrestohet 33-vjeçari,akuzohet për “emigracion të paligjshëm”

33-vjeçari Majerdi Meko , banues në fshatin Petrushë, në Pogradec është arrestuar ditën e sotme nga uniformat blu. Majerdi Meko i dënuar me 5 vjet...

Bllokojnë Qafë Thanën dhe…

Nje grup te rinjsh kane bllokuar aksin Qafe Thane Pogradec. Nuk ka ndodhur asgje e keqe thjesht ata kane ndaluar e ja kane marre...

Latest news

- Advertisement -