- Advertisement -

TAG

polic shqiptzar

Polici shqiptar vret vajzën aksidentalisht dhe më pas qëllon për vdekje veten (FOTO)

Punonjësi i Policisë së Kosovës, i cili dyshohet se aksidentalisht ka vrarë vajzën dhe më pas ka qëlluar veten e tij është Salih Mazreku....

Latest news

- Advertisement -