- Advertisement -

TAG

polic vajze

Mbi 20 vite në polici, kush është babai shqiptar që vrau me armën e shërbimit vajzën 21-vjeçare?

Një ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme Kosovën, pasi një efektiv policie qëlloi për vdekje vajzën e tij dhe më pas vrau edhe...

Latest news

- Advertisement -