- Advertisement -

TAG

polic

Humb jetën nga koronavirusi punonjësi i policisë (Emri+Foto)

Njoftim i kolegëve: Me hidhërim të thellë njoftojmë ndarjen nga jeta të kolegut tonë Drejtuesit Shkëlqim Qamili. Shkëlqimi pas një lufte të egër me virusin pandemik...

U kapën të dy në banesë/ Polici dyshohet se i çonte pica dhe ushqime të kërkuarit Arbër Balliu

  Nga: Elton Qyno Efektivi i policisë Damiraldo Heta, që shërbente pranë sektorit të Trafiqeve dhe Narkotikëve në Policinë e Durrësit, dyshohet se furnizonte me ushqime,...

Polici rreh me grushte dhe godet me elektroshok klientin brenda në market

Një polic në Aurora të Colorados është shkarkuar, pasi që kamera e vendosur në uniformën e tij ka treguar se si vazhdimisht e kishte...

Polici humb jetën nga koronavirusi, kolegët: Infeksionin vdekjeprurës e mori… Emri

Një punonjës i policisë së burgjeve ndërroi jetë sot nga koronavirusi. Viktima është Vladimir Gjoka 51 vjeç, pjesë e burgut të Shënkollit në Lezhë....

Arrestohet pas 11 vitesh ish-efektivi i FNSH i dënuar për vrasje

Forcat e Shqiponjave në Shkodër kanë arrestuar ish-policin e FNSH Ylli Ceka, pas 11 vitesh arrati. Ky i fundit ishte në kërkim pasi është...

Aksident me vdekje, punonjësi i policisë merr përpara biçikletën (Emrat)

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Shkodrës, ku një punonjës policie, në aksin Koplik-Shkodër, ka përplasur një...

Aksidenton policin për vdekje, arrestohet 19-vjeçari

Arrest me burg për 19-vjeçarin A.Veliu i cili aksidentoi policin Nuri Malaj 53-vjeç në datën 25 janar në mbrëmje në rrugën Transballkanike në Vlorë. I...

Zbardhet dinamika e aksidentit ku mbeti i vdekur polici. Emri

Papërgjegjshmëria i një të riu i mori jetën një efektivi policie. Zbardh dinamikae aksidentit që u shënua mbrëmjen e sotme në Vlorë, ku mbeti i...

Asgjë nuk ishte rastësi! Klodian Rasha dhe Nevaldo Hajdaraj njiheshin mes tyre

Vrasja e Klodian Rashës ka ende detaje që nuk janë publikuar deri më sot të cilat mbajnë pezull hetimin. Efektivi i repartit të “Shqiponjave”...

Latest news

- Advertisement -