- Advertisement -

TAG

police vrasje

Dalin pamjet/ Pak momente pas vrasjes së Rashës, 5 makina, 3 motora dhe 16 policë mbërrijnë në vendngjarje

Ndonëse kishte kaluar mesnata dhe lëvizjet në kryeqytet ishin të pakta për shkak të kufizimit të lëvizjes, ka qenë një shofer, i cili ka...

Latest news

- Advertisement -