- Advertisement -

TAG

policia arerstime

6 shtetas bien në pranga/ Arrestimet e policisë Elbasan, Librazhd dhe Gramsh gjatë 24 orëve të fundit

Komunikata e DVP Elbasan: Vijon puna nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan, për parandalimin, evidentimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë 24 orëve të...

Latest news

- Advertisement -