- Advertisement -

TAG

policia arme

Sherr me armë mes dhëndërit dhe vjehrrit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, ku një sherr midis vjehrrit dhe dhëndrit ka degjeneruar në përdorimin e armëve të zjarrit. Fatmirësisht nga...

Latest news

- Advertisement -