- Advertisement -

TAG

Policia e Shtetit

Policia ndëshkon çdo individ që nuk respekton masat antiCovid/ Ja sa persona janë gjobitur në 24-orët e fundit

Policia e Shtetit ka gjobitur gjatë 24-orëve të fundit 916 shtetas për mosmbajtjen e maskës në ambiente të hapura ose të mbyllura. Të gjithë...

Gjobiten me nga 10 milion lekë 6 pronarë lokalesh/ Gjatë fundjavës u ndëshkuan 2673 persona për mos respektimin e masave anti-Covid

Policia ka njoftuar se gjatë fundjavës janë gjobitur 2673 persona, që nuk kanë zbatuar masat për parandalimin e përhapjes së COVID-19, 2594 prej tyre...

Policia vazhdon me vendosjen e gjobave për mosmbajtjen e maskës Gjobiten dhjetëra qytetarë

Njoftimi i plotë: Policia e Shtetit Ndëshkohen me masë administrativeq 1647 shtetas që nuk zbatuan masat anticovid, gjatë 24 orëve të fundit. Strukturat e Policisë, krahas...

Gjobiten 453 brenda ditës për mosrespektimin e masave antiCovid,ndërsa 5 të tjerë shoqërohen në komisariat

Policia e Shtetit  gjatë 24 orëve të fundit, ka gjobitur 453 persona të cilët ishin pa maska mbrojtëse nga Covid-19, dhe ka shoqëruar 5...

Detaje nga operacioni që i sekuestroi binjakëve pasuri me vlerë 5 milionë euro

Policia e Shtetit jep detaje nga operacioni i koduar “Vëllazëria”, i cili përfundoi me sekuestron e pasurive të vëllezërve nga Mirdita Sokol dhe Elson...

Latest news

- Advertisement -