- Advertisement -

TAG

policia elbasan arrestime

Policia Elbasan, Peqin, Cërrik dhe Librazhd arreston 4 shtetas dhe procedon një tjetër. Ja për çfarë akuzohen

Komunikata e Policisë Elbasan: Arrestohen në flagrancë 4 shtetas dhe procedohet penalisht në gjendje të lirë një tjetër, për vepra të ndryshme penale. Gjithashtu kapet dhe...

Komunikata e policisë Elbasan për 24 orët e fundit

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan, arrestuan në flagrancë shtetasin: L.Rr., 40 vjeç, banues në Elbasan, pasi ka ushtruar dhunë...

Latest news

- Advertisement -