- Advertisement -

TAG

policia gjobe

Po lëviznin pas mesnate e nuk i ndaluan patrullës, policia jep detajet a është qëlluar me armë ndaj dy të rinjve një natë...

Ndjekje policore ndaj një makine në Fier, e cila u konstatua duke lëvizur rreth orës 00:30. Ngjarja ka ndodhur tre ditë më parë, ndërsa...

Hyn në fuqi zbatimi i orës policore, ku merret leja, kush mund të lëvizë dhe sa është gjoba

Këtë të mërkurë futët në fuqi ora policore e vendosur dy ditë më parë nga Komiteti i Ekspertëve në vend për të parandaluar përhapjen...

Latest news

- Advertisement -