- Advertisement -

TAG

policia italiane

Policia italiane do të vijë drejt Tiranës për të ndjekur hetimet në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian

Javën e ardhshme policia italiane do të udhëtojë drejt Tiranës për të ndjekur hetimet në lidhje me zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pekoreli. Sipas mediave...

Arrestohet i riu shqiptar, goditi me shkelma dhe shpulla bashkëshorten e tij shtatzënë

Policia italiane ka arrestuar një shqiptar, i cili kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij shtatzëne. Mediat italiane raportojnë se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen...

EMRI/ Kapet në Itali me qëllim ekstradimin në Shqipëri 34-vjeçari në kërkim. Çfarë ndodhi në Dibër në 2019

Finalizohet një tjetër bashkëpunim i shkëlqyer mes Interpol Tiranës dhe Interpol Romës, që çoi në lokalizimin, kapjen dhe ekstradimin e një të kërkuari për...

Latest news

- Advertisement -