- Advertisement -

TAG

policia operacion

Kush janë drejtuesit e policisë të arrestuar sot në operacionin anti-kanabis (Emrat)

Ditën e sotme në qytetin e Vlorës u finalizua një operacion kundër kultivimit të kanabisit në zonë, që solli prangosjen e 27 personave dhe...

Latest news

- Advertisement -