- Advertisement -

TAG

policia qytetar

Polici bashkohet me turmën, qytetarët e duartrokasin dhe e përqafojnë të emocionuar

Gjatë protestës së sotme, qytetarët u shfaqën më të revoltuar se kurrë, duke shkatërruar çdo gjë që i dilte para. Vrasja e 25-vjeçarit, Klodian...

Latest news

- Advertisement -