- Advertisement -

TAG

Poloni

Hëngrën mish të importuar nga Polonia, humbin jetën 5 persona dhe helmohen qindra të tjerë

Pesë persona dyshohet se kanë vdekur dhe qindra të tjerë, përfshirë fëmijët, u sëmurën rëndë pasi hëngrën pulë të kontaminuar të importuar nga Polonia. Mishi...

Latest news

- Advertisement -