- Advertisement -

TAG

polumbarët e RENEA-s

Kamioni del nga rruga dhe bie në liqen, polumbarët e RENEA-s në kërkim të shoferit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme (29 qershor) në Kukës, ku sipas policisë në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura...

Latest news

- Advertisement -