- Advertisement -

TAG

portal

Ju dridhet trupi kur shtriheni për të fjetur?/Ja arsyeja

Të gjithë mund ta keni përjetuar atë ndjesinë e çuditshme kur sapo ju ka zënë gjumi dhe zgjoheni nga një dridhje e trupit. Sipas Higher Perspectives,...

Dogji bashkëshotin dhe vjehrrën/ Dënohet me 35 vite burg Hysine Hoxhallari

Gjykata e Vlorës jep burg përjetë per Kasem Pirjasin dhe 35 vjet burg për Hysnie Hoxhallarin, të cilët akuzohen për vrasjen e më pas...

Latest news

- Advertisement -