- Advertisement -

TAG

portokalli

Eneda Tarifa heq dorë nga drejtimi i “Portokallisë”

Pas mbylljes së një sezoni të suksesshëm në “Portokalli”, drejtuesja e programit, Eneda Tarifa ka njoftuar se rrugëtimi i saj në spektaklin e humorit...

A do të largohen Salsano dhe Eneda moderimi i Portokallisë?

Orët e fundit, lart e poshtë në rrjet po thuhet se dy moderatorët e emisionit të humorit Eneda dhe Salsano, s’do të jenë më...

Habit Rezart Veleshnja: “Gaz Paja është i mblivlerësuar”

Këtë të shtunë (9 Janar), gjatë një puntate të “Shiko Kush Luan” Rezart Veleshnja bëri një deklaratë surprizuese për kolegun e tij. I pyetur nga...

Latest news

- Advertisement -