- Advertisement -

TAG

pozitiv

Mbyllet shkolla 9-vjeçare, rezultojnë 7 nxënës pozitiv me Covid-19

Shkolla 9-vjeçare ‘Meleq Gostiniahti’ në Përmet është mbyllur pas 7 nxënës kanë rezultuar pozitiv me koronavirusin Covid-19. Burimet bëjnë me dije se Inspektoriati Shtetëror...

Covid-19 prek edhe gorillat,sipas ekspertëve ato kanë të njëjtat simptoma si njerëzit

Disa gorilla në parkun Safari të kopshtit zoologjik në San Diego kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Dyshimet e para thonë se ato janë infektuar...

Ishte pozitiv ndaj Covid dhe u përpoq të kalonte kufirin/ Procedohet 63-vjeçari

63-vjeçari me inicialet M.G, banues në fshatin Armen të Vlorës, është proceduar penalisht për shkak të mosrespektimit të masave anti Covid. 63-vjeçari është ndaluar pasi...

Pacienti i parë me Covid u zbulua qysh në dhjetor të 2019/ Britani e Madhe

Një punëtore 59-vjeçare e NHS tha se një test i antitrupave zbuloi se ajo kontraktoi koronavirusin në dhjetor 2019, më shumë se një muaj...

Ndriçim mendjeje dhe ripërtëritje energjie për këtë shenjë/ Ja cfarë po na rezervojnë yjet

Dashi Sot përsëri qielli është “i juaji”, prandaj edhe pritet një tjetër ditë e mirë në shumë aspekte të jetës së përditshme. Hëna pozitive këtë...

“Testi më doli pozitiv”/ Fjali që shkaktoi sherr në autobus

Covid-19 është virusi me të cilin bota po përballet çdo ditë, duke e cilësuar si një armik të tmerrshëm që ka sjellë mijëra jetë...

Xherdan Shaqiri rezulton pozitiv në testin e Covid-19

Mesfushori i Liverpool me origjinë nga Kosova , Xherdan Shaqiri, ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19. Ai do të mungojë në...

Latest news

- Advertisement -