- Advertisement -

TAG

pranga

Arrestohet mjeku Edvin Prifti, i vihen prangat në sallë

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë ‘arrest me burg’ për mjekun Edvin Prifti, ndërsa ky i fundit nuk ka mundur të dalë nga sallat...

Policia Rrugore/ U hiqet e drejta për të drejtuar automjetin 11 drejtuesve, 2 në pranga

Këtë fundjavë Policia Rrugore u ka hequr të drejtën e drejtimit të automjeteve 11 drejtuesve. Shkaku i heqejes së patentës lidhet me evidentimin e rasteve...

Nuk i bindet urdhrit të policisë për të ndaluar/ 21-vjeçari bën spektakël në rrugët e Durrësit

Nuk i bindet urdhrit të Policisë për të ndalur dhe tenton të largohet, por arrestohet në flagrancë një 21 vjeçar. Ngjarja ka ndodhur ne...

Latest news

- Advertisement -