- Advertisement -

TAG

president

Gjiknuri deklaroi: “Ilir Meta të mos vijë fshehurazi në Vlorë”, Presidenti i përgjigjet: Vij ditën dhe natën, ti merr Gurun dhe dil te Sheshi...

  “Ilir Meta të mos vijë fshehurazi në Vlorë”, Presidenti i përgjigjet Damian Gjiknurit: Vij ditën dhe natën, ti merr Gurun dhe dil te Sheshi...

Dirigjenti elbasanas, Blerim Narazani, merr titullin e lartë “Mjeshtër i Madh” nga Presidenti i Republikës

  Dirigjenti i njohur elbasanas, Blerim Narazani, merr titullin e lartë “Mjeshtër i Madh” nga Presidenti i Republikës Ilir Meta. Çmimi është dhënë sot në Presidencë. Me...

Bilanc tragjik nga protestat për Presidentin në SHBA. 4 të vdekur dhe dhjetëra të plagosur. Arrestohen 52 persona

  4 persona kanë humbur jetën gjatë trazirave që u shkaktuan në Capitol Hill në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas policisë metropolitane të Washingtonit gjithashtu...

Presidenti Meta rrëfen njohjen dhe përplasjet me Monika Kryemadhin: “Ishte 16 vjeçe”

Presidenti Ilir Meta ka rrëfyer marrëdhënien me bashkëshorten e tij Monika Kryemadhi duke thënë se njohja e tyre nisi kur ishte 16 vjeçe. Në...

E FUNDIT/ Ilir Meta kthen në kuvend kodin zgjedhor

Presidenti Ilir Meta ka kthyer për rishqyrtim në Kuvend ndryshimet kushtetuese për reformën zgjedhore, me arsyetimin se janë në kundërshtim me Kushtetutën e Shqipërisë...

Trump-Biden, ky çift simpatik të moshuarish!

Nga:Anisa Bahiti Asnjëherë gara në SHBA për president nuk ka qenë kaq e polarizuar. Në garë janë: Një neokomunist 80- vjeçar, ish-zëvendëspresident dhe senator i vjetër...

Meta: Rinia të mos dorëzohet nga vështirësitë e kohës

Kreu i shtetit, Ilir Meta, në ceremoninë e vlerësimit të figurave të shquara të Luftës Antifashiste Nacionalçlirimtare, i dërgoi një mesazh rinisë shqiptare, duke...

Latest news

- Advertisement -