- Advertisement -

TAG

prishtine

Sharje, kapje nga flokët dhe goditje me sende/ Konfliktohen fizikisht vajzat në kryeqytet

Mbrëmjen e djeshme në një nga lokalet e Prishtinës, ka ndodhur një ngjarje e cila ka përfunduar në konflikt fizik mes personave që ndodheshin...

U vra nga babai/ Zbulohet detaje rreth shkaqeve të ekzekutimit të Albert Krasniqit

Mbrëmjen e djeshme, një ngjarje e rëndë ka tronditur Prishtinën. Menaxheri i Vipave, Albert Krasniqi mbeti i vrarë nga babai i tij. Shkaqet nuk...

Zbulohet arsyeja e debatit mes Albert Krasniqit dhe të atit, dedikimi i bërë për vajzën pak orë para se të vritej (Foto)

  Mediat kosovare kanë zbuluar detaje të tjera në lidhje me vrasjen e Albert Krasniqit në Prishtinë pasditen e sotme nga babai i tij Skënder...

“Ejani se e vrava djalin”, zbulohet biseda e parë telefonike që babai i Albert Krasniqit kreu pas ekzekutimit të tij

Albert Krasniqi është personi që ka mbetur i vrarë pasditen e sotme në Prishtinë, ndërsa i dyshuari i vrasjes është babai i tij Skënder...

Vritet me armë zjarri një person në kryeqytet. Policia arreston autorin

Rreth orës 17:00 të pasdites së sotme një vrasje ka ndodhur në kryeqytetin e Kosovës, Prishtinë. Pasi policia ka marrë njoftimin për të shtënat...

Aksident i pazakontë, përplasen 15 makina dhe plagosen 15 qytetarë

Një aksident i shumëfishtë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Prishtinë-Mitrovicë, si pasojë e të cilit 15 persona kanë kërkuar ndihmë mjekësore. Në...

19-vjeçari që është kthyer në ‘makthin’ e policisë kosovare. Arratiset nga burgu dhe kryhen grabitjet më të mëdha në Prishtinë

Riad Sopjani, 19 vjeç, është i dyshuar kryesor nga Policia për grabitjet e fundit që kanë ndodhur në qytetin e Prishtinës. Sipas mediave vendase,...

Latest news

- Advertisement -