- Advertisement -

TAG

prite makine

I zunë pritë dhe qëlluan me breshëri plumbash drejt makinës, 50-vjeçari rrëfen tmerrin

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Shkodër. Një 50-vjeçar ka rënë pre e një atentati me armë zjarri. Dy persona të maskuar me...

Latest news

- Advertisement -