- Advertisement -

TAG

program

Basha prezanton planin për arsimin. Mësuesit do marrin 700 euro, pedagogët 900 euro

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka prezantuar sot programin për arsimin. Nën moton “Shqipëria fiton” dhe me prezencë të ekspertëve të arsimit, nga...

Latest news

- Advertisement -