- Advertisement -

TAG

Prostitucion

I solli në shtëpi 4 burra për të bërë marrëdhënie seksuale, e reja denoncon bashkëjetuesin

Një vajzë nga Shqipëria e cila bashkëjetonte me një shtetas shqiptar të Kosovës, ka denoncuar në polici se partneri tentoi ta shfrytëzonte për prostitucion. Në...

I premtuan rumuneve martesë por i shfrytëzuan në Shqipëri për prostitucion

Njoftimi i plotë i policisë: Tiranë Finalizohet një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të prostitucionit. Operacioni i koduar “Premtimi”, i...

Dalin detaje për autorin që masakroi 47-vjeçaren shqiptare në Itali: “Ishte veshur me të errëta, e kapi Luljetën në befasi nga pas”

Mediat italiane kanë zbardhur detaje të reja për vrasjen e Luljeta Heshtës, një 47-vjeçare shqiptare që jeton në Itali. 47-vjeçarja, u qëllua me thikë...

Arrestohet prostituta 61-vjeçare/ Kryente marrëdhënie seksuale me të riun kundrejt pagesës

Një 61-vjeçare nga Fieri është arrestuar nga policia e Tiranës pasi kryente marrëdhënie seksuale kundrejt pagesës. 61-vjeçarja e identifikuar me inicialet N.P u kap...

Të shoqëruara me biznesmenë dhe persona VIP/ Arrin deri në 2000 euro nata e vajzave që punojnë si eskorta

Prostitucioni është një nga profesionet më të vjetra në botë, i cili vazhdon të ushtrohet edhe sot por në mënyra të reja. Ai njihet...

Arrestohet 55-vjeçari që kërkohej në Itali për shfrytëzim prostitucioni

Policia e Kavajës ka arrestuar një 55-vjeçar të shpallur në kërkim, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Nga Komisariati i Policisë Kavajë, në bashkëpunim me Interpol...

Latest news

- Advertisement -