- Advertisement -

TAG

Prostituta

Arrestohet tutori i dytë, sollën dy rumune në Shqipëri dhe i shfrytëzuan për prostitucion

Vijon operacioni “Premtimi”, shkon në 2 numri i të arrestuarve.  Kapet dhe vihet në pranga dhe 1 shtetas i shpallur në kërkim  në kuadër...

Latest news

- Advertisement -