- Advertisement -

TAG

proteina

Shëndet/ Çfarë duhet të përmbajë mëngjesi që të jemi më të ngopur?

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës, po a e dini se cilat janë ushqimet që ju mbajnë të ngopur për një kohë...

Ja se çfarë duhet të hani dhe të mos hani në mëngjes

Mirëqenia e organizmit gjatë ditës lidhet me mënyrën e të ushqyerit në mëngjes. Jo më kot, ekspertët nuk reshtin së vlerësuari mëngjesin si vaktin...

Ja cilat janë ushqimet që forcojnë imunitetin ndaj viruseve

Sipas Organizatës Botërore të shëndetit, rreth 23 milionë njerën në botë sëmuren ccdo vit për shkak të konsumimit të ushqimit të...

Latest news

- Advertisement -