- Advertisement -

TAG

protest

Stresi në arrati braktis protestën:”Iku koha luftrave”.

Reperi Stresi ka bërë me dije nga arratia se nuk do të vazhdojë të jetë pjesë e protestave, dhe se pas këtij vendimi nuk...

Latest news

- Advertisement -