- Advertisement -

TAG

proteste tirane

Njoftim i Policisë për protestën: 3 efektivë në gjendje të rëndë

Policia e Shtetit reagon për protestën e qytetarëve të zhvilluar para Ministrisë së Brendshme, Kryeministrisë dhe aktualisht Drejtorisë së Policisë së Tiranës për vrasjen...

Latest news

- Advertisement -