- Advertisement -

TAG

PS

“JO! Votës së blerë! Kemi nevojë për ndryshim, alternativat janë”, nga Blerina Llalla

    Nga Blerina Llalla Dita-ditës jemi dëshmitarë të një fushate që sapo vjen e bëhet më agresive. Cdo lider aktual në garë ka zgjedhur formatin e...

Projektohen disa nga emrat e kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste në Elbasan

Pothuaj janë projektuar emrat e disa kandidatëve për deputetë të Partisë Socialiste në Qarkun e Elbasanit. Në krye të listës qëndron drejtuesi politik i qarkut...

LISTA E PLOTË/ Ja përplasjet e drejtuesve PS-PD në qarqe

  Zyrtarizohen drejtuesit politikë të PD dhe PS në 12 qarqe Zyrtarizohen emrat e drejtuesve politikë në 12 qarqe nga Partia Demokratike dhe ajo Socialiste. Demokratët bënë...

Po sikur PS të fitojë më 25 prill a do largohesh nga PD? Ja si përgjigjet Basha

  Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shprehet i bindur se në 26 prill ai do të jetë kryeministër i shqiptarëve. I pyetur nga gazetarja Nisida...

Zgjedhjet/ Valdrin Pjetri nga Shkodra drejtues teknik i shtabit elektoral të PS të qarkut Elbasan

  Valdrin Pjetri shfaqet serish në fushatë elektorale, 2 vjet pas zgjedhjeve vendore, ku ai fitoi drejtimin e Bashkisë së Shkodrës në një garë pa...

Pas Nasip Naços edhe Vangjel Tavo i LSI, bashkohet me Ramën”, vjen reagimi i politikanit

Ditët e fundit mediat pranë qeverisë kanë nisur një fushatë të fortë me lajme, sipas të cilave mjaft eksponentë të lartë të Lëvizjes Socialiste...

“Minstrat po tallen me djersën e shqiptarëve”, është thirrja që po qarkullon nëpër rrjetet sociale për organizimin e një proteste

Një thirrje për të zhvilluar një protestë para kryeministrisë po shpërndahet në rrjete sociale pas videos së ministrave të Ramës duke shijuar darkën në...

VIDEO/Jo çdokush mund të darkojë tek “Nusreti” në Dubai,përveç ministrave të PS-së

Skandalet e ministrave të Edi Ramës nuk kanë të sosur. Në një kohë kur i gjithë vendi është nën pushtetin e përmbytjeve dhe në një...

Latest news

- Advertisement -