- Advertisement -

TAG

punetore miniere

Dalin nga miniera trupat e pa jetë të dy punëtorëve dhe inxhinierit. Emrat

Tre punëtorët e bllokuar në minierën miniera “Balgjaj”, njësia Administrative Selishtë, një natë janë nxjerrë të pajetë në orët e para të mëngjesit të...

Latest news

- Advertisement -