- Advertisement -

TAG

puthje

Pas fotove ku puthet me Beartin, Tea konfirmon lidhjen

  Vetëm një javë, pasi doli e përputhur me Andin nga emisioni i njohur i përputhjes së çifteve, janë publikuar disa fotografi dhe video ku...

Ndodh e paparashikueshmja tek “Përputhen”. Ana puth në buzë Atdheun: Më ka ngelur peng

Pas përjashtimit nga emisioni, Ana u rikthye mbrëmjen e sotme në "Përputhen Prime". Por një situatë e pazakontë që i habiti të gjithë, ishte momenti...

Latest news

- Advertisement -