- Advertisement -

TAG

qark

Zgjedhjet e 25 prillit/ Përplasja e VIP-ave të politikës në qarkun e Elbasanit! Ja kush është në krye të listave

Qarku i Elbasanit duket se do të jetë zona më e nxehtë pas Tiranës dhe Durrësit, ku drejtues të partive kryesore do të udhëheqin...

Komunikata e Shtabit të Emergjencave në Prefekturën e Elbasanit për situatën e krijuar nga ngrica dhe dëbora

  Ne qarkun Elbasan gjate oreve te mbremjes se djeshme ka pasur reshje debore ne zonat malore. Ne zonat malore te Librazhdit si Stebleva trashesia...

Shtabi i Emergjencës në Elbasan jep informacion për gjendjen e krijuar nga moti i keq në qark

  Komunikata: Në qarkun Elbasan gjatë 24 orëve të fundit kemi pasur reshje shiu me intensitet të ulët dhe mesatar. Në aksin rrugor nacional Elbasan-Qafë-Thanë në...

Latest news

- Advertisement -