- Advertisement -

TAG

qendra shëndetësore

Elbasan/ I gjithë stafi me Covid-19, mbyllet qendra shëndetësore

Stafi shëndetësor prej 5 personash në qendrën shëndetësore në lagjen Skënderbej ka rezultuar i prekur me Covid-19. Të prekur kanë rezultuar 3 infermierë dhe 2...

Latest news

- Advertisement -