- Advertisement -

TAG

qeveri

Kryeministri Hoti:”Përballë botës jemi faqebardhë”.

Pas izolimit të Thaçit, Veselit dhe Krasniqit në dhomat e paraburgimit të Hagës , kryeministri Hoti njoftoi sot mbledhjen e qeverisë. Kryeministri i Kosovës është...

Naftëtarët: Nuk ka bisedime pa zgjidhur çështjen e pagave

Naftëtarët e Ballshit kanë reaguar pas thirrjes së kryeminstrit për të lënë grevën dhe për të biseduar. Naftëtarët i janë përgjigjur kryeministrit se...

Latest news

- Advertisement -