- Advertisement -

TAG

Qytetarët

Gjobiten 453 brenda ditës për mosrespektimin e masave antiCovid,ndërsa 5 të tjerë shoqërohen në komisariat

Policia e Shtetit  gjatë 24 orëve të fundit, ka gjobitur 453 persona të cilët ishin pa maska mbrojtëse nga Covid-19, dhe ka shoqëruar 5...

Latest news

- Advertisement -