- Advertisement -

TAG

Qytete

Temperaturat ulen ndjeshëm,ngricat mbërthejnë të gjithë vendin

Vendi ynë është përfshirë nga moti i keq dhe temperaturat e ulëta që prej mbrëmjes së djeshme. Dibra nën pushtetin e akullit Në zonat malore të...

Latest news

- Advertisement -