- Advertisement -

TAG

racisem

I tha “negrito” futbollistit/ Turqit i hakerojnë instagramin arbitrit rumun

Arbitri rumun, Sebastian Coltescu, është bërë shkaku u ndërprerjes së ndëshjes mes PSG dhe Basaksehir. Arbitri rumun i është drejtuar futbollistit Pierre Webo me epitetin...

Latest news

- Advertisement -