- Advertisement -

TAG

rama thaçi veseli

Rama kap mat ndërkombëtarët: Serbia u bombardua nga ju, jo nga Thaçi dhe Veseli

Kryeministri Rama ka reaguar ashpër për ngritjen e aktakuzave nga prokuroria e Hagës ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri veselit, duke thënë se kjo është...

Latest news

- Advertisement -