- Advertisement -

TAG

rama

Shqipëria sërish në karantinë?! Rama e thotë prerë: Shëndeti është mbi zgjedhjet dhe mbi gjithçka, por…!

Gjatë ceremonisë së pritjes së dozave të reja të vaksinës Pfizer në Rinas, kryeministri Edi Rama u pyet nga gazetarët se pse nuk e...

Rama sherr me qytetarin/ Qytetari: Më vjen turp që të kam kryeministër, Rama: E meriton të dalësh…

Kryeministri Edi Rama njihet si mjaft aktiv në rrjetet sociale. Ai nuk ngurron tu kthejë përgjigje mjaft prej qytetarëve që komentojnë në profilin e...

Kundërpërgjigjet Rusia, dëbon diplomaten shqiptare nga Moska

  Pak javë më parë Shqipëria dëboi një diplomat rus nga Tirana, për shkak se sheli masat anti-Covid. Ndërkohë nuk ka vonuar shumë edhe kundërpërgjigjia e...

LISTA E PLOTË/ Ja përplasjet e drejtuesve PS-PD në qarqe

  Zyrtarizohen drejtuesit politikë të PD dhe PS në 12 qarqe Zyrtarizohen emrat e drejtuesve politikë në 12 qarqe nga Partia Demokratike dhe ajo Socialiste. Demokratët bënë...

Studentët kërkojnë rikthimin në auditor, flet Rama. Çfarë i ka kërkuar Komiteti Teknik universiteteve

  Kryeministri Edi Rama është shprehur diten e sotme se Komiteti Teknik i ekspertëve i ka kërkuar universiteteve për të parë mundësinë e rikthimit në...

Qytetari- Ramës: Çfarë je vesh kështu më qafsh si me rroba gjumi…Rama: Do jesh nga ata të skuadrës së Lulit, nëse nuk je…

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është kritikuar për veshjen në Devoll nga qytetarët në rrjetet sociale. Disa komentues i kanë vënë në pah këtë detaj,...

Rama gris këpucët, postimi i çuditshëm i Kryeministrit në Instagram

  Edhe pse jo zyrtarisht, fushata tashmë ka nisur dhe liderët politikë janë duke kryer vizita dhe takime intensive në qytete të ndryshme të vendit. Kryeministri...

Rama: Të hënën fillon furnizimi me vaksinën anti-covid nga Pfizer

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me qytetarët e Korçës duke ndarë projektet e realizuara në këtë qytet dhe projektet që ende janë...

Rama në fejesën e vajzës nga Mamurrasi me djalin nga Stambolli: Llokumin e parë jepja vjehrrës

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në një ceremoni fejese në Mamurras. Teksa pa nga afër kantierin në Laç ku po ndërtohet një shkollë...

Rama replikon me Bashën për përmbytjet: “Nën ujë janë Saliu, Iliri, Luli dhe Mona”

Në një dalje publike të pak minutave më parë kryedemokrati Lulzim Basha e akuzoi kryeministrin Rama për keqmenaxhimin e situatës së përmbytjeve, ku sipas...

Latest news

- Advertisement -