- Advertisement -

TAG

raportim

Mbyllet operacioni i kërkim-shpëtimit në Turqi / 114 të vdekur dhe 1035 të plagosur

Operacioni I kërkim-shpëtimit në Turqi, pas tërmetit me magnitudë 6.6 Rihter të ndodhur në Izmir, ka përfunduar. Ky njoftim është dhënë nga kryetari...

Latest news

- Advertisement -