- Advertisement -

TAG

Raste

13 viktima dhe 865 raste të reja me Covid-19 në 24 orë

Në 24 orët e fundit në vend u regjistruan 865 raste të reja me koronavirus nga 2,960 testime të kryera. Po ashtu, ministria e...

288 raste të reja të të infektuarve me covid/ 3 vdekje

Në 24 orët e fundit në Shqipëri ka pasur një ulje të rasteve ditore të të infektuarve dhe një humbje jete më pak krahasuar...

Latest news

- Advertisement -