- Advertisement -

TAG

rastet e reja

Shifrat mbeten të larta/ Paraqitja e balancit të rasteve të reja me Covid-19

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 3695 testime, 386 të shëruar, 660 raste të reja dhe 5 humbje jete në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Latest news

- Advertisement -