- Advertisement -

TAG

re tymi

Re tymi nga shembja e pallatit 9 katësh në Durrës

Një pallat 9 katësh është shembur me shpërthim të kontrolluar nga IKMT-ja në Durrës. U deshën 1 100 kapsolla dhe 40 kilogram lëndë shpërthyese për...

Latest news

- Advertisement -