- Advertisement -

TAG

real sociedad

Futboll/ Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani sërish pozitiv ndaj Covid

Elseid Hysaj dhe kapiteni i skuadrës së Kosovës, Amir Rrahmai nuk do të jenë pjesë e ndeshjes Napoli-Real Sociedad për shkak të infektimit me...

Latest news

- Advertisement -