- Advertisement -

TAG

Renato Mekolli

I tha: “O qorre” / Renato Mekolli reagon pas ofendimit të bërë ndaj konkurentes

Pas reagimeve të ndjekësve të emisionit “Hell’s kitchen” Renato Mekolli i kërkon kokurentes, Erkiadës, ndjesë publike nëpërmjet një postimi në instagram. “Edhe shefi pendohet”, e...

“O qorre”, Besa Kokëdhima reagon pas ofendimit që Renato Mekolli u bëri dy konkurenteve

Renato Mekolli, ndër kuzhinierët më të njohur shqiptarë dhe fitues për katër herë të ccmimit “Kapelja e Artë”, është përballur me një sërë kritikash...

Latest news

- Advertisement -