- Advertisement -

TAG

renea

Elbasan/ Bëri ‘luftë’ me RENEA-n dhe policinë, gjykata merr vendimin për Josif Kavajën

Burime bëjnë me dije se Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën e sigurisë Arrest me burg për 45 vjeçarin Josif Kavaja. Në seancën gjyqësore të...

Latest news

- Advertisement -