- Advertisement -

TAG

renie

Ju ka ndodhur të bini nga një lartësi e madhe në ëndërr?/Ja pse ndodh kjo gjë

Të gjithëve na ka ndodhur të shohim në ëndërr sikur biem nga një lartësi e madhe,por,a e keni ditur arsyen?Nëse jo,ka ardhur koha që...

Bie avioni në mes të detit menjëherë pas ngritjes/Ndodheshin 50 pasagjerë në të

Një avion pasagjerësh Boeing 737 që mbante 50 pasagjerë është zhdukur në det, pasi ra nga 10 mijë metra lartësi menjëherë pas ngritjes në...

Karantinimi i popullsisë/ Tashmë edhe birra ka mbetur stok

Pandemia e Covid-19 ka goditur rëndë sektorë të ndryshëm të ekonomisë, përfshirë dhe atë të prodhimit të pijeve alkoolike. Në Paris, ku një izolim...

Latest news

- Advertisement -