- Advertisement -

TAG

repere

Një repere që bën sherre! Mbrëmë iu bashkua “Përputhen”, zbulohet ku tjetër e kemi parë Sarën

Gjatë mbrëmjes së kaluar pjesë e emisionit "Përputhen" u bashkua dhe një konkurrente e re e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithë djemve me...

Latest news

- Advertisement -